طرح دستگاه برش لیزری – کارت تبریک

طرح دستگاه برش لیزری - کارت تبریک

طرح دستگاه برش لیزری – کارت تبریک

 

اگر تا به حال به بازار کارت های تبریک سر زده باشید، حتما با تنوع کارت های تبریک و طرح های مختلف آن ها روبرو شده اید. آیا به چگونگی ساخت و تهیه این کارت ها با این همه زیبایی و ظرافت فکر کرده اید؟

اگر به کارت های تبریک دقت کرده باشید جدیدا نسبت به کارت های قدیمی طرح های بیشتری از جمله طرح های با نقش گل، طرح اسلیمی و غیره روی کارت ها برش داده شده است. این برش ها را می توانید با دستگاه لیزر 120 به راحتی و با دقت بالا انجام شود.
دستگاه برش لیزری قابلیت برش روی کاغذ و مقوا را داراست. دستگاه لیزر می تواند هر طرحی با هر نقشی و جزئیاتی را با دقت بسیار بالا و بدون سوختگی روی کاغذ برش دهد. شما می توانید تنها با ارسال طرح لیزر به دستگاه حکاکی و برش لیزری، هر طرحی که بخواهید را روی کاغذ برش دهید.

 

این دستگاه در صنایع مختلف و کسب و کارهای مختلف جایگاه ویژه ای دارد. برای اینکه بخواهید در ساخت کارت های تبریک مانند کارت عروسی، کارت ولنتاین و انواع دیگر کارت تبریک کسب و کاری راه بندازید می تواتید با خرید بهترین دستگاه لیزر، کارت های تبریک بسیار زیبایی را تهیه نمایید.

در مراسم های مختلف از جمله مراسم عروسی می توانید طرح های مختلف و مورد علاقه مشتریان خود را از آن ها سفارش بگیرید و به راحتی روی کاغذ و یا مقوا برش دهید تا همان کارت دلخواه مشتری را برای آن ها تهیه نمایید.

برای دانلود طرح های مختلف برای کارت تبریک می توانید به صفحه طرح لیزر مراجعه نمایید و صد ها طرح مختلف برای برش روی کاغذ را مشاهده نمایید.

یک نمونه کارت تبریک زیبا در این صفحه قرار داده ایم، با دانلود طرح دستگاه برش لیزری این صفحه؛ طرح گل های ریز و زیبایی را روی مقوا برش داده می شود، برای زیبایی بیشتر می توانید از یک مقوا با رنگ متضاد در پشت این طرح استفاده نمایید.

نمونه این طرح در مقواها با رنگ های مختلف را در زیر مشاهده نمایید:

 

طرح دستگاه برش لیزری - کارت تبریک

طرح دستگاه برش لیزری – کارت تبریک

 

برای دانلود طرح کارت تبریک روی آیکن زیر کلیک نمایید.

دانلود فایل DFX طرح لیزر

طرح دستگاه برش لیزری – کارت تبریک
جمعا 2 رای و میانگین رضایت مشتریان 4.5

2 پاسخ
  • مدیریت وب‌سایت روتک
   مدیریت وب‌سایت روتک گفته:

   سلام با تشکر از شما دوست عزیز که از سایت ما دیدن می کنید.

   پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.