دانلود رایگان طرح برش لیزری قندان

عکس و تصویر طرح دستگاه برش لیزری - قندان

 

 

ساخت طرح لیزر قندان

 

به دلیل تنوع کاربردی دستگاه های لیزر در حوزه ها و صنایع مختلف از دستگاه های برش لیزری در ساخت بسیاری از وسایل و ظروف نیز استفاده می شود. شما می توانید با خرید دستگاه لیزر co2 اقدام به ساخت انواع وسایل و ظروف مانند قندان نمایید.
بسیاری از افراد دوست دارند وسایل خود و محیط خود را به همان سلیقه خود بچینند و درست کنند، گاهی اوقات شما نمی توانید دقیقا وسیله موردنظر خود را پیدا کنید.
گاهی هم به دنبال یک ایده جدید هستید تا آن را اجرا کنید. دستگاه لیزر در اینجا به کمک شما می آید. تا بتوانید طرح های مختلفی را تهیه نمایید.

 

چگونگی ساخت قندان با دستگاه لیزر؟

یکی از وسایلی که می توان با دستگاه لیزر 60 در 90 ساخت، قندان است. شما می توانید همان طرح و ایده ای که در ذهن خود دارید را در نرم افزار کورل طراحی کنید و با بهترین دستگاه لیزر، قندان خود را بسازید.

 

کاربردهای طرح لیزری قندان:

1- برای استفاده در وسایل منزل و آشپرخانه
2- جهت هدیه دادن به افراد با حکاکی طرح های مورد نظر
3- جهت هدیه شرکت ها به مشتریان خود با حکاکی لوگو و برند مورد نظر خود

 

از چه متریال های می توان در ساخت طرح لیزری قندان استفاده کرد؟

دستگاه حکاکی لیزری محدودیتی در ساخت متریال ها ندارد اما برای ساخت قندان شما می توانید از متریال هایی مانند انواع چوب و پلکسی استفاده نمایید.

برای تهیه قندان کافیست طرح لیزر را در انتهای صفحه با کلیک روی آیکن دانلود فایل، رایگان دانلود نمایید و به وسیله دستگاه حکاکی و برش لیزری روی چوب طرح را برش دهید و در انتها تکه های مختلف قندان را بهم متصل کنید. در طرح لیزر قندان این صفحه شما یک قندان شش ضلعی خواهید داشت.

 

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان طرح برش لیزری قندان
جمعا 2 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.