دانلود رایگان طرح دستگاه برش لیزری – فرشته

دانلود رایگان طرح دستگاه برش لیزری - فرشته

دانلود رایگان طرح دستگاه برش لیزری – فرشته

 

فرشتگان موجودات فرا انسانی هستند که نماد صلح، آرامش و پیام رسان خوبی هاست.
سمبل ها و نشانه های زیادی وجود دارد که بسته به برداشتی که هر شخصی از آن ها دارد و حسی که به انسان ها القا می کنند و بر اساس سلیقه شخصی خود در محیط زندگی، محیط کار، اتاق و حتی وسایل شخصی خود از آن ها استفاده می کنند.
در این صفحه طرح لیزر فرشته را قرار داده ایم. فرشته از آن جایی که برای بیشتر مردم نماد آرامش و نیایش و خوبی ها است علاقه بیشتری به استفاده از آن دارند.
برای اینکه حس خوبی از وسایل خود بگیرید بهتر است آن ها را در جایی قرار دهید که جلوی دید شما باید و چند بار در روز آن ها را ببینید.

از طرح دستگاه برش لیزری فرشته در کجاها و چه وسایلی می توانید استفاده کنید:

• جدیدا روی در خانه ها طرح های مختلف خوش آمدگویی قرار داده می شود شما می توانید طرح خوش آمدگویی خود را با طرح لیزر فرشته در دستگاه لیزر 100 وات ترکیب کنید و طرح زیبایی را درست کنید.
• استفاده از مجسمه در دکوراسیون داخلی خود زیبایی خاصی به محیط می دهید، می توانید طرح فرشته سه بعدی را روی متریالی که می خواهید مانند چوب حکاکی و برش دهید.
• در ساخت زیور آلات می توانید از طرح فرشته به عنوان گوشواره، آویز گردنبند و یا طرحی روی دستبند خود استفاده کنید. برای ساخت زیور آلات می توانید به طور مثال طرح لیزر فرشته را روی پلکسی برش دهید.

طرح برش لیزری فرشته

طرح برش لیزری فرشته

• در تزیین میزهای مراسم های مختلف مانند عروسی از طرح های زیبایی می توانید استفاده کنید به طور مثال مانند شکل زیر می توانید طرح برش لیزری فرشته را روی کاغذ یا مقوا برش دهید و در تزیین لیوان های نوشیدنی خود استفاده کنید.

 

 

 

 

 

در بالا مواردی در خصوص برش لیزری در دستگاه لیزر 60 در 90 گفته شد، شما می توانید طرح مورد نظر خود را روی سطح های مختلف و متریال های مختلف حکاکی کنید.

 

نمونه هایی از حکاکی لیزر طرح فرشته :

روی چرم، چوب بسته به سلیقه و جایی که می خواهید طرح را استفاده کنید، می توانید طرح لیزر فرشته را حکاکی کنید. مثلا می توانید طرح فرشته را روی کیف چرمی خود یا حتی کیف موبایل حکاکی کنید.

برای دانلود طرح دستگاه برش لیزری فرشته روی آیکن دانلود فایل کلیک کنید.

 

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان طرح دستگاه برش لیزری – فرشته
جمعا 2 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.