دانلود رایگان طرح دستگاه برش لیزری – عقرب

دانلود رایگان طرح دستگاه برش لیزری - عقرب

دانلود رایگان طرح دستگاه برش لیزری – عقرب

 

آیا تابه حال فکر کرده اید که از طرح عقرب در وسایل خود استفاده کنید؟ یا علاقه دارید بدانید چگونه و در چه جاهایی می توانید از طرح عقرب استفاده کنید؟

منظور از طرح عقرب، حکاکی و برش طرح لیزر عقرب با دستگاه لیزر 60 در 90 می باشد. شما می توانید طرح دستگاه برش لیزری عقرب را رایگان از این صفحه دانلود نمایید.بسیاری از مردم علاقه دارند از نمادها و سمبل های مختلف و یا طرح حیوانات در وسایل خود استفاده کنند، طرح عقرب نیز یکی از طرح هایی است که می توان در وسایل های افراد به وفور مشاهده کرد.

عقرب نماد و نشانه چیست؟

کژدم‌ها تقریباً در تمامی اسطوره‌های ملل مختلف نقش دارند و در نقش و نگاره‌های باستانی اغلب کشورهای مختلف با نقش عقرب برخورد می‌کنیم. این موجودات عجیب به دلیل ظاهر ترسناکی که دارند به عنوان نمادهای گوناگون کاربرد داشته و دارند. اما بیش از همه انسان کنجکاو است که درباره جانوران خطرناک به ویژه عقرب بیشتر بداند و چه بسا که همین کنجکاوی باعث شده که شایعات زیادی در رابطه با کژدم‌ها پدید آید. این شایعات بیشتر به علت نبود اطلاعات رواج پیدا می‌کند و تقریباً تمامی آن‌ها از نظر علمی بی‌اساس هستند.   ویکی پدیا

با دستگاه برش لیزری همان طور که گفته شده است، روی متریال های مختلف می توان طرح های مختلف را حکاکی و برش داد و چگونگی استفاده از طرح ها به نوع کار و سلیقه شما بستگی دارد. این ایده ها و فکر شما است که می تواند خلاقیت را در کار شما ایجاد کند در زیر تعدادی از ایده هایی در این زمینه را بیان می کنیم.

کاربرد های حکاکی و برش لیزری طرح لیزری عقرب:

• حکاکی روی اجسام فلزی مثل فندک
• حکاکی روی زیورآلات مث سنگ انگشتر
• تهیه آویز هایی با طرح عقرب
• حکاکی و برش تندیس هایی با طرح عقرب
• حکاکی طرح عقرب روی وسایل شخصی مانند کیف، گوشی، قاب گوشی، لیوان و غیره

از طرفی دیگر عقرب نماد ماه آبان است، یکی از کارهای خلاقی که می توانید با طرح لیزر عقرب انجام دهید حکاکی طرح عقرب برای متولدین این ماه است که می تواند هدیه مناسبی برای عزیزان متولدین آبان ماه باشد.
ارزشمندی این هدیه که با خلاقیت و با دستان خودتان ساخته می شود بسیار بیشتر از هدایایی است که می توانید در بازار تهیه نمایید.

طرح لیزر حکاکی و برش عقرب

طرح لیزر حکاکی و برش عقرب

با توجه به تنوع دنیای حکاکی و برش لیزری شما می توانید کاربردهای زیاد دستگاه لیزر را در هر صنعتی مشاهده کنید به همین جهت پیشنهاد می کنیم قبل از شروع کار با دستگاه برش و حکاکی لیزری تحقیقات زیادی انجام دهید.

دانلود فایل DFX طرح لیزر

 

دانلود رایگان طرح دستگاه برش لیزری – عقرب
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.