طرح دستگاه برش لیزری – جعبه قلب

طرح دستگاه برش لیزر جعبه قلب

طرح دستگاه برش لیزر جعبه قلب

یکی از بهترین حس هایی که هر انسانی در زندگی اش تجربه می کند قطعا زمان هدیه دادن و هدیه گرفتن است. اکثر ما زمانی که قصد خوشحال کردن فردی را داریم، این فکر در ذهنمان خطور می کند که چه کادویی می توانیم برای شخص مورد نظر تهیه کنیم. یکی از مسائلی که می تواند هدیه ما را جذاب تر کند جعبه کادو است که در مدل های متفاوتی تولید می شود.
مدل های زیادی از جعبه های کادو برای خرید وجود دارند، اما اگر بخواهید یک جعبه کادوی خیلی خاص و منحصر به فرد داشته باشید ما به شما پیشنهاد می کنیم که خودتان آن را درست کنید و با سلیقه خودتان آن را تزئین کنید، چرا که در این صورت ارزش کادوی شما چند برابر می شود.
می توانید برای درست کردن جعبه کادو از روش های مختلفی استفاده کنید ، مانند کشیدن طرح بر روی مقوا یا چوب و برش آن با اره های مخصوص؛ و یا سر هم کردن جعبه های از پیش آماده شده. اما ما به شما پیشنهاد می کنیم که این کار را با دستگاه برش و حکاکی لیزر انجام دهید تا با ظرافت بسیار بالا و در اسرع وقت جعبه کادوی شما آماده شود. پیشنهاد دیگر ما به شما این است که از طرح هایی استفاده کنید که با مناسبت هدیه هماهنگی داشته باشد.
به عنوان مثال اگر می خواهید به همسر خودتان هدیه بدهید می توانید از طرح های قلب موجود در سایت بهره بگیرید. چرا که قلب به نماد محبت و دوست داشتن تبدیل شده است و با انتخاب این طرح شما عملا به فرد مورد نظر بیان می کنید که چقدربه او علاقه ای دارید.
از مزیت های دیگر ساخت جعبه قلب با دستگاه لیزر 60 در 90 راحتی کار کردن با آن است. در انتهای مطلب برای شما لینک دانلود طرح قلب را قرار داده ایم، کافیست آن را دانلود کرده و بوسیله حافظه جانبی به دستگاه لیزر برش انتقال دهید تا پس از چند دقیقه طرح شما آماده شود.

دانلود فایل DFX طرح لیزر

طرح دستگاه برش لیزری – جعبه قلب
جمعا 2 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.