طرح دستگاه برش لیزری – جای شارژر گوشی

طرح دستگاه برش لیزری - جا شارژر گوشی

طرح دستگاه برش لیزری – جا شارژر گوشی

طرح لیزر جاشارژر گوشی موبایل

 

گوشی موبایل درزمان حاضر یکی از پرکاربرد ترین وسیله ها برای انجام کارهای روزمره و حتی می توان گفت اساسی ترین وسیله برای افراد است، زیرا امروزه برای درآمد زایی از موبایل هم استفاده می شود و برای برقراری ارتباط بیشتر و بهتر مورد نیاز است.
همیشه این دغدغه بوده که وقتی گوشی موبایل را بخواهیم شارژ کنیم گوشی را کجا قرار دهیم. یکی از خلاقیت هایی که می توانید در این زمینه به خرج داد، درست کردن جایی برای گوشی در کنار و نزدیک شارژر می باشد.
جای شارژر موبایل هم مانند گوشی موبایل یکی از وسیله های مورد نیاز هست و یکی از دغدغه های شارژکردن گوشی موبایل می تواند باشد. جا شارژری جز خلاقیت های جدید هستش که بتوانیم به راحتی گوشی موبایل رو شارژ کنیم و موبایل را بتوانیم در هر نقطه و مکانی از منزل یا محیط کار به راحتی و در جای امن شارژ کنیم و به گوشی موبایل صدمه ای وارد نشود.

 

برای ساخت جا شارژر موبایل چیکار باید کرد؟

برای طرح برش لیزری جای شارژر موبایل که در تصویر مشاهده می کنید باید از متریال هایی استفاده کرد که جنس محکم و سخت داشته باشند که بتواند وزن گوشی موبایل را تحمل کند.
متریال هایی مانند چوب، پلکسی، ام دی اف مناسب طرح برش لیزری جا شارژی هستند.
بعد از انتخاب متریال، نوبت به طراحی و بعد برش می رسد که با طراحی کردن طرح در برنامه های کورل و اتوکد و با خروجی گرفتن از نرم افزار های مناسب می توان طرح را به دستگاه لیزر 60 در 90 فرستاد و کار برش را انجام داد و برای این کار می توان با حک کردن طرح های مختلف به روی جا شارژر یا استفاده از متریال های رنگی جا شارژری های زیباتری داشته باشید.

 

چه دستگاه برش لیزری مناسب برای ساخت جا شارژی می باشد؟

دستگاه برش لیزری غیر فلزات 100 وات 90*130 و برش لیزری غیر فلزات 120 وات سایز 180*130 مناسب کار برش و حک برای ساخت طرح برش لیزری جاشارژری موبایل می باشد .
شما نیز می توانید با خرید دستگاه لیزر co2 و دانلود طرح لیزر جاشارژی و استفاده از طرح های مشابه در صفحه طرح دستگاه لیزر، نقش های زیبایی بوجود آورید.

 

جهت دانلود رایگان طرح دستگاه برش لیزری روی آیکن دانلود فایل کلیک کنید.

 

 

 

دانلود فایل DFX طرح لیزر

طرح دستگاه برش لیزری – جای شارژر گوشی
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.