دانلود رایگان طرح دستگاه برش لیزری – جاکلیدی طرح قلب

عکس و تصویر طرح دستگاه برش لیزری - جاکلیدی طرح قلب

 

جاکلیدی یک وسیله کاربردی هستش که برای نظم و ترتیب دادن به محیط زندگی و همچنین جلوگیری از گم شدن کلیدها می توان از انواع جاکلیدی دیواری در طرح ها و رنگ های مختلف در دکوراسیون منازل استفاده کرد.
برای ساخت جا کلیدی می توان از انواع متریال ها مثل چوب و پلکسی وچرم و نمد و ام دی اف و ترکیبی از متریال های مختلف باهم استفاده کرد.
یه نمونه جا کلیدی طرح قلب در این صفحه قابل مشاهده است، که می توان طرح لیزر این جا کلیدی طرح قلب را رایگان دانلود کرده و با دستگاه برش لیزری چوب برش داد و با انجام تنظیماتی مانند سرعت و توان روی آن حکاکی انجام داد.

طرز تهیه جا کلیدی طرح قلب

در ابتدای کار باید طرح قلب را در برنامه کرل طراحی کرده و با برنامه مورد نظر خروجی گرفته و به روی دستگاه لیزر  فرستاد. تنظیمات مورد نظر را انجام دهید و با دستگاه برش لیزری کار برش را انجام دهید. در انتها ما چند تکه برش خورده داریم که طرح به روی آن برش خورده یک تکه قلب ساده و تکه دوم قلب طرح دار تکه ها را به روی هم قرارداده و چسب می زنیم و تیکه های کوچک که برای آویز برش داده ایم رو با چسب در محل مورد نظر قرارداده و می توان با رنگ آمیزی کردن جا کلیدی را زیباتر کنیم.
با طراحی طرح های سنتی و مدرن و استفاده ها از متریال های مختلف واستفاده از اشیاء تزئینی مثل گل خشک و کنف و صدف و غیره …و حتی رنگ آمیزی های متنوع می توانیم طرح هایی که در بازار وجود ندارد را بسازیم وکسب و کار هنری راه اندازی کنیم.

امروزه با خرید دستگاه لیزر co2 امکان ایجاد کسب و کار و مناسب و ایجاد اشتغال برای چند نفر دیگر فراهم میشه و این امر جز درامد زائی به اقتصاد کشورهم کمک فراوانی می شود .
شما نیز می توانید با دانلود این طرح و استفاده از طرح های اسلیمی در صفحه طرح دستگاه لیزر، نقش های زیبایی بوجود آورید.

 

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان طرح دستگاه برش لیزری – جاکلیدی طرح قلب
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.