دانلود رایگان طرح دستگاه برش لیزری – باب اسفنجی شلوار مکعبی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شخصیت کارتونی باب اسفنجی کیست؟

باب اسفنجی شلوار مکعبی یکی از شخصیت های کارتونی مورد علاقه کودکان و حتی بزرگسالان است که از سال 1999 پخش آن شروع شده است. به دلیل محبوبیت این شخصی کارتونی، طرح برش لیزری باب اسفنجی را برای شما در این صفحه قرار داده ایم تا در موارد مختلف بتوانید از آن استفاده کنید.

موارد استفاده طرح برش لیزری کارتونی باب اسفنجی شلوار مکعبی:

  • این طرح را می توانید به عنوان دکوری های زیبا و یا برای حکاکی روی وسیله های مختلف و حتی به عنوان یک ابزار مورد استفاده قرار بدهید.
  • به طور مثال می توانید این طرح را در سایز های کوچک برش و حکاکی کنید و با تعبیه کردن یک سوراخ در قسمت بالایی آن، به عنوان جا کلیدی مورد استفاده قرار دهید.
  • یکی دیگر از مواردی که می توانید از طرح لیزری باب اسفنجی استفاده کنید، حکاکی روی چوب است. شما می توانید این طرح را روی تخت خواب کودکان حکاکی کنید و یا این که با حکاکی روی یک چوب و رنگ آمیزی آن به عنوان تابلو از آن استفاده کنید.
  • از موارد استفاده دیگر طرح های کارتونی، ساخت وسایل بازی کودکانه است. شاید بتوانید با کمی تغییر در طرح و اضافه کردن یک قاب، آن را روی مقوا برش دهید و به عنوان یک پازل ساده برای کودکان مورد استفاده قرار دهید.
  • حکاکی روی سطوح مختلف نیز یکی از جذابیت های دستگاه لیزر 120 است که می توانید با حکاکی طرح باب اسفنجی روی سطوح مختلف مانند بطری های آب و یا لیوان های شیشه ای که کودکان از آن ها استفاده می کنند، بازار مناسبی برای فروش محصولات خود ایجاد کنید.
  • همچنین آن را برش بدهید و با نصب یک آهنربای کوچک پشت آن، به راحتی می توانید از آن به عنوان یک وسیله تزیینی روی یخچال، کابینت و یا اتاق بازی کودکان استفاده کنید.

متریال هایی که می توانید طرح را روی آن برش و یا حکاکی کنید:

این طرح را می توانید روی متریال های مختلف مانند چوب، کاغذ و انواع فلزات برش و حکاکی کنید.

اگر به فکر تولید و راه اندازی یک کسب و کار هستید می توانید با خرید دستگاه لیزر co2 یک خط تولید کوچک برای خود ایجاد کنید.

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان طرح دستگاه برش لیزری – باب اسفنجی شلوار مکعبی
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.