دانلود رایگان طرح دستگاه برش لیزری و CNC اسب

تصویر یک تتوی اسب زیبا که سوارکار ندارد و بر روی دو پای عقب خود ایستاده

 

کاربردهای طرح برش لیزری اسب

این طرح قابلیت برش و حکاکی در اندازه های کوچک و بزرگ را دارا می باشد و می توان از آن چه در اندازه های کوچک به عنوان یک جاسویچی زیبا استفاده کرد و چه در اندازه های متوسط مانند یک تابلوی زیبایی که در نگاه اول یک معرق کاری زیبا به نظر می آید و چه در اندازه های بزرگ به عنوان برش در دکوراسیون خانگی و محل کار و استفاده در وسایل مختلف مانند میز، کمد، مبل و … بکار برد.
این طرح زیبا را می توان با متریال های مختلف و برای کاربردهای مختلف برش و حکاکی کرد به طور مثال می توان با متریال چوب به عنوان یک تابلوی دکوری برش داد و یا می توان بر روی شیشه یا فلز حکاکی کرده و یا برش داد تا در دکوراسیون داخلی محل مورد نظر از آن استفاده کرد.
این طرح برش لیزری طرفداران خاص خود را دارد و یکی از بهترین بازارهای فروش این طرح علاقه مندان به سوارکاری می باشد هر چند بین علاقه مندان به طبیعت و حامیان حقوق حیوانات نیز طرفداران زیادی دارد. هیجان مسابقات اسب سواری را دست کم نگیرید.
از این طرح زیبای CNC می توان به عنوان دکور استبل، کاروان یا کابین حمل و نگهداری اسب یا همان اسب کش، دکوراسیون آموزشگاه یا استدویوم اسب سواری و موارد مشابه استفاده کرد.
تلفیق این طرح بسیاز زیبا با لوازم، اشیاع و نقاشی های مرتبط با طعبیعت و حیوانات و کمی خلاقیت در بکار بردن انواع چوب و رنگ بندی مناسب، می تواند حس نشاط و انرژی طبیعت و حس تحرک اسب را به استفاده کنندگان از این طرح منتقل کند.
همچنین از این طرح می توان در کنار تمام طرح های مرتبط با طبیعت مانند طرح های سرخ پوست، طرح های حیوانات و امثال این ها استفاده کرد.
یکی دیگر از کاربردهای این طرح می تواند در دکوراسیون و یا لوگوی مراکز نگه داری از حیوانات علی الخصوص اسب، پت شاپ ها، باشگاه های سوارکاری و امثال این موارد باشد.

 

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان طرح دستگاه برش لیزری و CNC اسب
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.