طرح حکاکی – بطری آب

طرح حکاکی - بطری آب

طرح حکاکی – بطری آب

دانلود فایل DFX طرح لیزر

بطری آب و مزایای استفاده از آن

با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان بسیاری ازمردم این دغدغه را دارند که ازچه وسیله ای برای نگه داری آب آشامیدنی خود استفاده نمایند. استفاده از بطری آب مزیت های زیادی دارد که مهمترین آن اطمینان از سالم بودن آب آشامیدنی که خودمان تهیه کردیم می باشد.اما این سوال مطرح است که از چه بطری ای استفاده نماییم.فلزی یا پلاستیکی؟؟

 

از بطری های پلاستیکی استفاده کنیم یا بطری های فلزی ؟؟؟؟

با توجه به گرمای هوا بهتر است از بطری های فلزی استفاده نماییم چرا که استفاده از آب موجود در بطری های پلاستیکی که مدت نسبتا طولانی ای قرار می گیرد بسیار خطرناک است.
گرما باعث واکنش شیمیایی در پلاستیک حاوی آب شده و باعث آزادشدن مولکولهای آن در آب می شود.این مولکولها به صورت ســم مهلکی در بافتهای سرطانی پیدا می شود. 

لطفا به هیچ وجه از آب باقی مانده در بطری های پلاستیکی موجود در ماشین و… استفاده ننمایید.

 

چه کسانی از  طرح بغچه برای بطری آب فلزی استقبال می نمایند؟؟

این طرح در میان  کسانی است که از بطری آب در باشگاه های ورزشی استفاده می نمایند، استقبال چشمگیری دارد. تمامی ورزشکاران تمایل دارند بطری های آب منحصربه فردی داشته  و نسبت به دوستان خود متمایز باشند. همچنین برای دانشجویان و دانش آموزانی که مدت بسیار زیادی را خارج از منزل و در محیط های تحصیلی خود می گذرانند و از بطری های آب استفاده می کنند جذابیت خاصی دارد.

تولیدکنندگان بطری های آب که می خواهند از این طرح استفاده کرده و شروع به تولید نمایند، می توانند جهت آشنایی با دستگاه های موجود به صفحه فروش دستگاه برش لیزر فلزات مراجعه نمایند.

دانلود فایل طرح بغچه برای بطری آب فلزی

شما عزیزان می توانید فایل گرافیکی طرح را دانلود کرده و با استفاده از نرم افزارهای معرفی شده در سایت روتک، آن را به یک طرح لیزری تبدیل نمایید. سپس با استفاده از دستگاه های لیزر (مانند دستگاه لیزر 120) طرح مورد نظر را بر روی بطری خود حکاکی نمایید.

همچنین دستگاه لیزر co2 این قابلیت را دارد که این نوع حکاکی ها را بر روی فلزات انجام دهد.

بطری های آب و فلاسک ها این روزها بیشتر مورد توجه و استفاده عموم قرار گرفته است. استفاده بیشتر از این فلاسک ها در حفظ محیط زیست نیز بسیار تاثیر گذار است. بطری های آب در طرح های و اندازه های متنوعی موجود است. جهت ایجاد خلاقیت بیشتر، می توانید بطری و یا فلاسک های ساده خریداری کنید و با دستگاه لیزر طرح های مختلف را روی آن حکاکی کنید. چون دستگاه لیزر توانایی حکاکی روی متریال های متنوعی را دارد و محدودیتی در آن نیست می توانید روی همه جنس بطری یا فلاسک حکاکی را انجام دهید.

جهت خرید دستگاه  لیزر co2 و یا استعلام قیمت دستگاه co2 به صفحه  تماس با ما مراجعه نمایید

طرح حکاکی – بطری آب
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.