دانلود رایگان طرح برش لیزر – قاب عکس 6

hf

عکس و تصویر طرح برش لیزر - قاب عکس 6

تهیه قاب عکس با دستگاه برش لیزری

آیا شما هم از آن دسته آدم هایی هستید که به عکس و چاپ عکس علاقه دارند؟عکس ها به دلیل این که ثبت کننده لحظه های ما هستند بسیار در هر نسلی و برای هر سنی مورد توجه قرار گرفته اند.

در گذشته عکس ها با دوربین های معمولی یا دوربین های آنالوگ گرفته می شد و عموما بیشتر عکس ها چاپ می شدند امروزه به دلیل تکنولوژی و وجود کامپیوتر و موبایل متاسفانه کمتر عکسی که با دوربین های دیجیتال گرفته می شود را چاپ می کنند.
اما وجود عکس در منازل به روی دیوارها یا روی میز در قسمتی از خانه باعث تلطیف فضا و یادآوری و نگهداری خاطرات می شوند. برای عکس هایتان نیاز به قاب عکس دارید.

 

آیا می دانید می توانید با دستگاه برش لیزری قاب عکس تهیه نمایید؟

 

تنوع بسیار زیاد انواع قاب عکس در بازار نشان از توانایی بالای دستگاه های برش لیزری در ساخت قاب عکس های می باشد. شما می توانید انواع قاب عکس هم با طرح های جدید و هم به سفارش مشتریان خود به وسیله دستگاه لیزر تهیه نمایید.

دستگاه لیزر به دلیل قابلیت کار کردن با بیشتر متریال ها این امکان را به شما می دهد تا قاب عکسل یا متریال های مختلف مانند انواع چوب و پلکسی و استیل تهیه نمایید.

 

چگونه و با چه دستگاه های لیزری می توانید طرح قاب عکس درست کنید؟

 

تنها کافیست طرح لیزر مورد نظر خود را به دستگاه لیزر 60 در 90 خود ارسال کنید و متریال مورد نظر خود را مشتری خود را تهیه نمایید و با انجام تنظیمات لازم در دستگاه لیزر دستور شروع کار برش یا حکاکی لیزری خود را به دستگاه ارسال نمایید تا قاب عکس زیبا و با برش های تمیز و دقیق و حکاکی زیبا داشته باشید.

انواع طرح های قاب عکس یا طرح های حکاکی را می توانید از صفحه طرح لیزر سایت روتک دانلود به رایگان نمایید.

 

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان طرح برش لیزر – قاب عکس 6
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.