طرح برش لیزری – اسلیمی 46

طرح برش لیزری اسلیمی 46

طرح برش لیزری اسلیمی 46

 

طرح اسلیمی که گاهی به آن اسلامی هم می گویند یکی از نقش های اصلی در نگارگری ایرانی است. اسلیمی از خطوط  پیچیده، منحنی و قوس های دورانی تشکیل شده که گاه به شکل گل و گیاه است و گاه به شکل خط های پیچیده و درهم.

ترکیب این نقوش و خطوط، طرح های سنتی بسیار زیبا و چشم نوازی ایجاد می کند. طرح های اسلیمی در معماری سنتی و هنر کاربردهای فراوانی دارد، از نمونه طرح اسلیمی می توان به طرح های اسلیمی روی کاشی که در ساختمان ها و مساجد و معماری های سنتی به کار رفته نام برد.

 

نقش های اسلیمی نقش هایی هستند که از طبیعت الهام گرفته اند. نقش های اسلیمی علاوه بر این، تابع قانون های هندسی و ریاضی هستند که از قواعد و نظم خاصی پیروی می کنند.

با شناخت زیبایی شناسی طرح های اسلیمی، می توانید به زیبایی و چشم نوازی این طرح ها و همچنین نظم به کار رفته در آن ها پی ببرید.

زیبایی این طرح ها آن ها را علاوه بر معماری سنتی در معماری جدید نیز پرکاربرد کرده است تا تلفیقی از سنت و مدرنیته در طراحی خود داشته باشید.

 

آیا فکر کرده اید می توانید این طرح های اسلیمی را در دکوراسیون داخلی خود استفاده کنید کافیست روی سطح به کار رفته در وسایل خود بتوانید طرح اسلیمی ایجاد کنید. اما چگونه و به چه روش؟

آیا به راهی برای داشتن طرح های اسلیمی بدون طراحی آن ها با دست به روش قدیمی فکر کرده اید؟ شما می توانید طرح اسلیمی را در نرم افزار ادیت عکس مثل نرم افزار کورل طراحی کنید و با دستگاه لیزر طرح لیزر خود را روی هر متریالی به راحتی حکاکی کنید.

 

طرح های اسلیمی را می توان با دستگاه لیزر نیز تهیه کرد و روی هر متریالی برش داد و طرح ها و نقوش زیبای آن را حکاکی کرد. با خرید دستگاه لیزر co2 می توانید کسب و کاری در این زمینه راه بیندازید و با ارسال طرح لیزر اسلیمی به دستگاه برش و حکاکی لیزری، طرح اسلیمی را روی متریال مورد نظر خود حکاکی کنید.

 

جهت دانلود طرح برش لیزری اسلیمی روی آیکن دانلود فایل کلیک نمایید.

دانلود فایل DFX طرح لیزر

طرح برش لیزری – اسلیمی 46
جمعا 3 رای و میانگین رضایت مشتریان 2

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.