طرح آماده برش لیزر – لباس کودک

طرح آماده برش لیزر - لباس کودک

طرح آماده برش لیزر – لباس کودک

 

طرح حکاکی لیزری روی لباس کودک

پوشاک یکی ازنیازهای اولیه انسان ها می باشد که تهیه کردن لباس با طرح و جنس مناسب یکی از دغدغه های اصلی مصرف کنندگان می باشد که بتواند که لباسی با قیمت مناسب و جنس مرغوب به همراه طرحی زیبا تهیه کند.
برای اینکه بتوانیم لباس زیبا برای کودکان در طرح و رنگ های و سایز های مختلف تولید و عرضه کنیم می توانیم از دستگاه حکاکی لیزری استفاده کنیم .

چگونه میتوان با دستگاه لیزر لباس کودکان راتهیه کرد ؟

یکی دیگه از قابلیت های دستگاه لیزر برش پارچه و حک به روی پارچه هستش .
با استفاده از برنامه کرل و اتوکت می توانید طرح مورد نظر را طراحی کنید و با DXF خروجی بگیرید و در مرحله بعدی با استفاده از فلش یا کابل USB فایل مورد نظر را به دستگاه لیزر منتقل کنید و با تنظیم کردن دستگاه کار حک و برش را انجام دهید. پس می توانید با خرید دستگاه لیزر co2 اقدام به تهیه پوشاک با طرح های حکاکی شده بنمایید.

از چه دستگاهی برای تهیه لباس کودکان می توان استفاده کرد؟

دستگاه هایی که مختص کار پارچه در سایز های 100*160 و 260*160- 100 وات که دارای میز زنجیری که مناسب کار تولید لباس هستند و دستگاه های 90*130 میز متحرک 100 وات که دارای میز لانه زنبوری که برای کار پارچه مناسب هست را می توان نام ببریم .

از دیگر ویژگی های طرح لباس کودکان امکان ادغام این طرح با دیگر طرح های دستگاه برش لیزر می باشد. می توانید از بخش دانلود طرح لیزر طرح های مختلفی مثل طرح های کارتونی متناسب با لباس کودکان را انتخاب نموده و بر روی آن حکاکی نمایید.
شما نیز می توانید با دانلود این طرح لیزر و استفاده از طرح های کارتونی در صفحه طرح دستگاه لیزر، لباس های زیبا در طرح های مختلف و متناسب با کودکان را تهیه نماید .

دانلود فایل DFX طرح لیزر

طرح آماده برش لیزر – لباس کودک
جمعا 2 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.