دانلود رایگان طرح آماده برش لیزر جعبه هدیه

عکس و تصویر طرح آماده برش لیزر - جعبه هدیه

طرح برش لیزری جعبه کادویی

هدیه دادن یکی از زیباترین کارهایی است که می توانیم انجام بدهیم و در مناسبت های مختلف یا به عنوان یادبود هدیه ای به دوستان و عزیزان خود بدهید و لحظات زیبایی را برای دوستان و خانواده خود بسازیم.
برای اینکه هدیه به صورت زیباتری تقدیم دوستان و خانواده خود کنیم بهتر است از جعبه های کادویی زیبایی استفاده کنیم.

برای ساخت جعبه های کادویی می توانید از دستگاه های لیزر کمک بگیرید و با خرید دستگاه لیزر co2 اقدام به ساخت انواع جعبه ها نمایید.

کاربردهای جعبه های کادویی چیست؟

طلا فروشی ها برای قرار دادن زیور آلات که می فروشند برای زیبای بیشتر از جعبه های کادویی در سایزهای مختلف استفاده می کنند.
برای درست کردن بسته بندی های کاکائو از جعبه های کادویی می توانید استفاده کنید تا در یک قالب زیبا متنوع بسته بندی انجام شود در گل فروشی ها برای پک کردن گل ها به شکل های مختلف با توجه به سلیقه مشتری در یک قالب زیبا می توانید از این جعبه ها استفاده کنید.

چه متریال هایی در ساخت جعبه های کادویی می توان استفاده کرد؟

متریالی که در ساخت طرح برش لیرزی جعبه کادویی می توانید استفاده کنید چوب و پلکسی می باشد.
همچنین برای تهیه جعبه های کادویی می توانید از مقوا و کاغذ هم استفاده کنید و جعبه های زیبا و متنوعی را تهیه کنید و به بازار عرضه کنید تا هر صنفی با توجه به نیاز خود از جعبه های کادویی مناسب استفاده کنند.

 

از چه دستگاهی برای ساخت جعبه کادویی می توان استفاده کرد؟

مناسب ترین دستگاهی که می توانید طرح برش لیزری جعبه کادویی را تهیه کنید دستگاه لیزر90*130 -100 وات هست که می توانید با متریال های مختلف کار برش جعبه ها را انجام دهید و همچنین برای حک کردن به روی جعبه ها می توان از طرح های مناسب برای زیبای هرچه بیشتر جعبه های کادویی استفاده کرد.

شما نیز می توانید با دانلود این طرح لیزر و استفاده از طرح های دیگری در صفحه طرح دستگاه لیزر، جعبه های کادویی در طرح های مختلف تهیه نمایید.

 

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان طرح آماده برش لیزر جعبه هدیه
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.