طرح آماده برش لیزری – کیف دوربین

طرح آماده برش لیزری - کیف دوربین

طرح آماده برش لیزری – کیف دوربین

 

دانلود رایگان طرح لیزر کیف دوربین

همان طور که در عکس بالا مشاهده می کنید یک کیف چرمی هم سایز با دوربین که با چرم ساخته شده و دستگاه لیزر 120 آن را برش داده و طرح مورد نظر را روی آن حکاکی کرده است.

تنها کافیست هر طرحی را به دستگاه برش لیزری ارسال کنید تا به آسانی دستگاه لیزر آن طرح را روی هر متریالی که بخواهید بسازد.

همان طور که می دانید دستگاه لیزر 60 در 90 کاربردهای فراوانی در ساخت وسایل مختلف دارد، از جمله وسایلی که می توان ساخت، کیف است. شما با خرید دستگاه لیزر co2 می توانید برای انواع دوربین های جدید یا قدیمی و با هر سایزی کیف دلخواه خود را تهیه نمایید. بعضی از دوربین های قدیمی ممکن است کیف نداشته باشند و یا به مرور زمان کیف آن ها خراب شده باشد، یا شاید دوست داشته باشید برای دوربین جدید خود کیفی داشته باشید که دلخواهتان باشد و با بقیه کیف های بازار متفاوت باشد.

دستگاه لیزر می تواند در این زمینه به شما کمک کند، تنها کافیست طرح مورد نظر خود را با توجه به سایز دوربین، در نرم افزار کورل طراحی کنید و به دستگاه لیزر ارسال کنید.

 

طرح لیزر کیف دوربین را می توان روی چه متریال های تهیه کرد؟

1- انواع چرم
2- نمد

در طرح لیزر موجود در این صفحه طرح برای دوربین با سایز 97mm*62mm*23mm طراحی شده است، شما می توانید در تنظیمات نرم افزار سایزها را به سایز دوربین خود تغییر دهید.
همان طور که در عکس های زیر می بینید طرحی روی کیف دوربین حکاکی شده است، شما می توانید هر طرحی که میخواهید در نرم افزار خودتان طراحی کنید.

 

طرح آماده برش لیزری - کیف دوربین

طرح آماده برش لیزری – کیف دوربین

بعد از این که طرح روی چرم برش داده شد از قسمت هایی که در نرم افزار نقطه نقطه هستند دو سر چرم را بدوزید تا کیف دوربین مورد نظر خود ایجاد شود.

 

طرح آماده برش لیزری - کیف دوربین

طرح آماده برش لیزری – کیف دوربین

 

جهت دانلود رایگان طرح لیزر کیف دوربین روی آیکن دانلود فایل کلیک نمایید.

دانلود فایل DFX طرح لیزر

طرح آماده برش لیزری – کیف دوربین
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.