طرح آماده برش لیزری – لانه پرنده 4

طرح آماده برش لیزری - لانه پرنده 4

طرح آماده برش لیزری – لانه پرنده 4

 

 

کاربردهای طرح لیزر لانه پرنده

این طرح بیشتر مناسب برای مشاغل پرنده فروشی و افرادی می باشد که از تعداد پرنده های زیادی نگهداری می کنند. با تولید انبوه لانه پرنده می توان سودهی چشمگیری را تجربه کرد.
علاوه بر آن تمامی مغازه داران، از رستوران گرفته تا فروشندگان و غیره می توانند خریداران این محصول باشند. چرا که می توانند با ساخت این لانه پرنده زیبا در سایزهای مختلف و تزئین آن با طرح های متنوع به محیط کسب و کار خود جلوه ای زیبا ببخشند.
همچنین باغداران و افرادی که در خانه های ویلایی زندگی می کنند و حیاط های بزرگ در منزل خود دارند، می توانند با نصب این لانه پرنده در فضاهای مختلف بر روی درختان محیطی دلنشین را برای خود فراهم نمایند و از طرفی آشیانه ای برای پرندگان بسازند.

با توجه به امکان پیاده سازی این طرح با متریال های مختلف از جمله چوب و پلکسی گلس، این امکان برای مشتریان فراهم آمده تا به راحتی امکان انتخاب با توجه به سلیقه و محیط خود را داشته باشند.
شما می توانید با گذاشتن یک لانه چوبی پرنده در حیاط خانه خود محلی برای نگهداری پرنده ها ایجاد کنید. می توانید لانه پرنده را از یک درخت آویزان کنید یا روی یک حصار قرار دهید.
با دستگاه لیزر لیزر به راحتی می توانید لانه پرنده را با چوب تهیه نمایید. کافیست فایل آماده طرح برش لیزری لانه پرنده در داخل سایت را دانلود کرده و با ارسال به دستگاه لیزر، آن را تهیه نمایید. می توانید برای تنوع و یا بر اساس سلیقه خود خانه را با رنگ های مختلف رنگ آمیزی کنید و زیبایی بیشتری به حیاط خانه و محیط خود بدهید. علاوه بر زیبایی رنگ کردن خانه چوبی، آن را در روزهای بارانی بادوام تر می کند.

اگر قصد دارید خانه پرنده رنگی داشته باشید، پیشنهاد می کنیم که قبل از حکاکی و برش، چوب را رنگ کنید.
این ایده می تواند خیلی خوب باشد که با پلکسی گلس لانه پرنده بسازیم، زیرا در این صورت این لانه به صورت شفاف بوده و داخل آن کاملا قابل رویت است.

 

چه طرح های لیزر دیگری را می توانید با طرح لیزر لانه پرنده ادغام کنید؟

از دیگر ویژگی های طرح لانه پرنده امکان ادغام این طرح با دیگر طرح های دستگاه برش لیزر می باشد. می توانید از بخش دانلود طرح لیزر طرح های گوناگونی مانند طرح گل، طرح عروسک، طرح های اسلیمی، بته جقه و…. را متناسب با مشتری خود و فضای موجود انتخاب نموده و بر روی آن حکاکی نمایید.

چه دستگاه هایی می توانند این طرح را برش دهند؟؟؟؟

با بهترین دستگاه لیزر مانند دستگاه لیزر 60 در 90 می توانند متریال هایی نظیر چوب ، پلکسی گلس و چرم را برش دهند. دستگاه های برش cnc نیز قادر خواهند بود در زمان خیلی کوتاه و با نهایت دقت و کیفیت اینگونه طرح های جذاب را برش دهند

دانلود فایل DFX طرح لیزر

طرح آماده برش لیزری – لانه پرنده 4
جمعا 4 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.