طرح آماده برش لیزری – قلب سه بعدی 4

طرح آماده برش لیزری - قلب سه بعدی 4

طرح آماده برش لیزری – قلب سه بعدی 4

خرید کادو برای افرادی که دوستشان دارید کار بسیار جالبی است اما گاهی انتخاب بسیار سخت می شود و یا به دنبال هدیه های خلاقانه هستید.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که دیگر نمی دانید برای همسرتان به عنوان کادو چه بخرید و یا به دنبال یک هدیه خاص برای روز خاصی هستید، ما به شما دانلود این قلب سه بعدی طرح برش لیزری را پیشنهاد می کنیم.

شما می توانید این طرح را دانلود کنید و اگر خودتان با نرم افزارهای گرافیکی آشنایی دارید که چه بهتر. طرح را با سلیقه خودتان تغییر دهید.

مثلا اسم همسرتان را به قسمتی از طرح اضافه کنید و یا با نوشته ای آن را تزیین کنید.

اگر هم با نرم افزارهای گرافیکی آشنایی ندارید می توانید از دیگران کمک بگیرید و یک هدیه خاص برای یک فرد خاص ایجاد کنید.

البته این طرح کامل است و به تنهایی نیز زیبایی خاصی دارد. بعد از دانلود طرح آن را به خدمات دهندگان دستگاه های لیزر بدهید تا کار را برای شما ایجاد کنند.

این طرح به صورت یک قلب سه بعدی است که می توانید با متریال پلکسی آن را بسازید. ضمن این که نمونه مناسبی است برای تولید کنندگان تا آن را به صورت عمده تولید کنند و در اختیار فروشگاه های تزییناتی قرار دهند.

این طرح مخصوصا برای روزهای عشاق و ولنتاین می تواند فروش فوق العاده ای برای شما داشته باشد. شاید با تولید یک محصول تحول بزرگی در کسب و کار شما اتفاق بیافتد. حتی می توانید آن را با طرح های دیگر نیز ترکیب کنید و از خلاقیت خود برای فروش بیشتر استفاده نمایید.

بارها و بارها این حقیقت را در مقاله های متفاوت سایت روتک عنوان کرده ایم که با داشتن یک دستگاه لیزر 120 و کمی خلاقیت می توانید برای خود کسب و کار خوبی راه اندازی کنید.

 

دانلود فایل DFX طرح لیزر

طرح آماده برش لیزری – قلب سه بعدی 4
جمعا 7 رای و میانگین رضایت مشتریان 3.4

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.