دستگاه ليزر مارکينگ co2

دستگاه لیزر مارکینگ CO2 (دستگاه حکاکی غیر فلزات)

دستگاه لیزر مارکینگ Co2

جمعا 5 رای و میانگین رضایت مشتریان 4.6عملکرد این دستگاه لیزر مشابه دستگاه های yag می باشد با این تفاوت که کنترل توان هم چنان از طریق پاور صورت می گیرد وزن دستگاه لیزر حک فلز مارکینگ نسبت به مدل yag سبکتر است و قابلیت کار روی فلزات را ندارد، مولد تولید لیزر در این دستگاه تیوب لیزر co2 با طول موج   B600 نانومتر می باشد، به علت پهنای بیشتر اشعه نسبت به فایبر کیفیت کمتری دارد ولی نسبت به طول لامپی yag به صرف تر و با کیفیت تر است حداقل پهنای پالس روی قطعه کار0.1 میلی متر می باشد . حداکثر عمق حکاکی در توان 80 وات 3 میلی متر می باشد، عمر تیوب در حدود 10.000 ساعت و از سیستم آب خنک بهره مند است. حکاکی روی غیر فلزات با این دستگاه به راحتی امکان پذیر است.

2 پاسخ
 1. پناه
  پناه گفته:

  سلام من دستگاه حک فلز یاگ50واتنیاز دارم شکل ظاهر دستگاهی که دیده بودم شبیه همین دستگاهی هست که تصویرش رو گذاشتین.مت برای انجام کارهای تبلیغاتی ازقبیل خودکار و سرسویچی چرم نیاز دارم سرعت یاگی که دیده بودم درمقابل سی او2بیشتربود.هالا اگر شما هم پیشنهادی دارید درخدمتم. سپاسگزارم

  پاسخ
  • مدیریت وب‌سایت روتک
   مدیریت وب‌سایت روتک گفته:

   سلام خدمت شما پيشنهاد ما به شما در مرحله اول دستگاه ليزر CO2 غير فلزات و در صورت تمايل حك بر روي فلزات دستگاه ليزر فايبر ماركينگ ميباشد . امروزه ديگر دستگاههاي ليزر YAG به علت هزينه بالا مورد استفاده قرار نميگيرد و جايگزين آن دستگاه ليزر فايبر استفاده ميشود .

   پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.