دستگاه لیزر فایبر مارکینگ پرتابل

دستگاه لیزر فایبر مارکینگ پرتابل

5 (100%) 2 رایدستگاه پرتابل مارکینگ با قابلیت جابجایی در پروژه های سیار، در مقایسه با دستگاه کابین دار ارزان قیمت تر بوده اما به علت ادغام تمام قسمت های برقی میزان خرابی دستگاه پرتابل در مقایسه با نوع کابین دار بیشتر است. از دیگر نکاتی که در مورد این دستگاه باید بدانید این است که به علت کوچک بودن سایز، می توان حداکثر تا سورس لیزر 30 وات را در آن جای داد.

در واقع می توان گفت استفاده این دستگاه در صنایع کوچک و پروژه های کوتاه مدت مناسب است،  چرا که هزینه بالای تعمیرات این مدل دستگاه در طولانی مدت توجیه اقتصادی را به دنبال ندارد.

دستگاه لیزر فایبر مارکینگ پرتابل لیزرهای مدل yag دارای دو مدل تولید کننده اشعه هستند نوع  اول و قدیمی تر از لامپ های yag تولید کننده اشعه با طول عمر حداکثر 2000 ساعته استفاده می کنند این دستگاه ها وزن و حجم زیادی را اشغال می کنند نوع دوم لیزرهای yag نوع ایرانی می باشد که طول عمری برابر 25000 ساعت دارد. در این نوع لیزر اشعه به وسیله آینه هایی که روی یک محور قرار گرفته اند بیشتر پرسیکوب به نام GHalvo  جابه جا می شود.

برعکس لیزرهای co2 که کنترل توان و پالس های PWM روی پاور اعمال و پس تیوب آن اجرا می کند توان توسط سیستمی به نام Qswitch قطع وصل می شود. ( تکنولوژی اصلی آینه ها آمریکایی و سیستم PWM انگلیسی می باشد) توان در این لیزرها می تواند تا حدود 100وات افزایش یابد لذا علاوه بر حکاکی و working برای برش کاری های مقطعی نیز مناسب می باشد.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.