دستگاه لیزر

در صورتی که تمایل به خرید دستگاه لیزر مناسب برای کار خود را دارید به شما پیشنهاد می کنیم محصولات ما را در ادامه ببینید و با متخصصان ما در شرکت روتک تماس بگیرید تا بتوانید اطلاعات لازم و تخصصی در این زمینه را کسب نمایید.
 

شرکت روتک تمام تلاش خود را برای رضایتمندی مشتریان دارد و گارانتی و پشتیبانی بسیار قوی این شرکت باعث شده تا بازار فروش دستگاه ها را به راحتی جذب نماید. برای اطلاعات بیشتر با شماره 44208989 تماس بگیرید.

 • دستگاه لیزر co2 یکی از بهترین دستگاه های لیزر است که به خاطر عملکرد عالی و بی رقیب آن توانسته بازار خوبی در بین دستگاه های صنعتی ایجاد کند و همین ویژگی های خاص آن طرفداران زیادی را ب خود جلب کرده است.
   
 • طول موج لیزر این دستگاه نسبتا بلند است و این موضوع آن را برای کارکردن روی عناصری که الکترون آزاد ندارند سازگار می سازد.
   
 • نحوه کارکرد این نوع دستگاه های برش و حکاکی لیزری بسیار ساده است و ضریب بازتاب بالا پرتو به نقطه نهایی منتقل می گردد.
  همچنین نحوه کنترل توان نیز به این صورت می باشد که جریان و ولتاژ موجی که انتقال پیدا کرده است را در طول تیوب لیزر شیشه ای  که حجم فوتون تولید شده را کنترل می کند. در حالت معمول، بیشترین توان سوئیچ زنی در این تیوب لیزرها بیست هزار بار در ثانیه که معادل 20 کیلوهرتز می باشد.
   
 • استفاده از این دستگاه ها در حکاکی و برش غیر فلزات بسیار رایج و در هزینه اولیه بسیار مقرون به صرفه هستند.
   
 • برای حکاکی های با سرعت بالا به خاطر وجود کنترل آسان پرتو در لیزرهای دی اکسید کربن، این نوع دستگاه بسیار مناسب می باشد.

   

 • تولید پرتو لیزر که بسیار با اهمیت است و ایجاد آن کار بسیار پرهزینه و سختی است، با هزینه پایینی توسط تیوب لیزرهای شیشه ای دستگاه لیزر به راحتی و با هزینه بسیار کم ایجاد می شود.
   

این دستگاه های لیزری با وجود یک تیوب شیشه ای که همانند لامپ لیزری مولد پرتو لیزر است، به راحتی روی اجسام  مختلف حک یا برش انجام می دهد. آینه لیزر موجود در این دستگاه به جهت انتقال پرتو لیزر از تیوب لیزر مورد استفاده قرار می گیرد و مشکل خاصی در انتقال به وجود نمی آورد. از این رو دستگاه های برش لیزری از نظر قیمتی بسیار مقرون به صرفه هستند زیرا تامین توانی در حد برش کاری و حکاکی (نیاز معمول یک دستگاه ) نیز از روش های دیگر بسیار پر هزینه تر و سخت تر خواهد بود.
 

سکانس کاری این دستگاه ها به این صورت است که مین برد دستگاه لیزر فرمان آنالوگ یا مجموعه ای سیگنال ها برای مولد یا پاور های ولتاژ که تامین کننده توان تیوب لیزر است می کند را ارسال می کند. سپس این فرمان در مدار این سیستم تحلیل شده و با ضریب خطی جریان و ولتاژ مورد نظر را در تیوب ایجاد می نماید که ضرایب اصلی توان خروجی هستند. سپس پرتو از طریق سیستم آینه های لیزر به هد لیزر یا گان لیزر منتقل می شود.
 

از طرفی ارسال فرمان حرکتی محور ها در قالب درایه های یک ماتریس مختصات برای کنترلر ها یا درایو موتورهای محورهای دستگاه انجام شده که در نهایت منجر به عملیات مورد نظر در مجموعه نقاط ارسال شده می باشد مجموعه نقاط پیوسته با توان ثابت تشکیل خطی برای برش یا مجموعه گسسته و پیوسته از نفاط می توانند تشکیل کادری برای حکاکی باشند.

دستگاه های لیزر در انواع و سایزهای متفاوتی در بازار عرضه می شوند که شما می توانید با مشاوره با متخصصان شرکت روتک، دستگاه متناسب با نیاز خود را خریداری نمایید.