دستگاه برش فلزات فایبر RT1325

دستگاه برش فلزات فایبر RT1325

دستگاه برش فلزات فایبر به منظور برش کاری های خاص و دقیق روی فلزات مورد بهره برداری قرار می گیرد. این دستگاه فایبر در کنار ماشین آلاتی مثل CNC پانچ دقت بسایر بالاتری داشته و سرعت نسبی مشابه در ورق نازک داشته و بهره وری مفیدی دارد از طرفی دستگاه های برش فلزات در ضخامت های بالا در رقابت با دستگاه لیزر فایبر در فاصله زیادی از نظر کیفیت ، کارایی و دقت عقب تر از فایبر لیزر قرار دارند.

سایز مفید و کارگیر این نوع دستگاه لیزر در ابعاد 250*130 می باشد.
تکنولوژی بالای سورس لیزر فایبر در دستگاه برش فلزات 1325 و انتقال آن از طریق فیبر نوری تا هد لیزر موجب شده است تا بتواند دقت بسیار بالا در هنگام برش فلزات را فراهم آورد.
از محاسن بالای این دستگاه برش فلزات فایبر 1325 بهره گیری از سروو درایو و سروو موتورها می باشد که موجب سرعت بسیار بالا همراه دقت بالا را موجب شود.
توان خروجی دستگاه های لیزر فایبر با توجه به توان لیزر سورس آن ها مشخص می شود که معمولا از 500 تا 2000 وات طبقه بندی می شوند.
دستگاه های لیزر برش فلزات فایبر قابلیت های زیادی در برش انواع فلزات از قبیل استیل، فولاد، چدن، آلومینیوم، برنج و مس را دارا می باشد.
باتوجه به نوع فلز و ضخامت آن می بایست نوع دستگاه و توان لیزر سورس را انتخاب کرد. برای برش فلزات از جمله استیل، فولاد و چدن تا ضخامت 10 میلی متر می توان از دستگاه ها توان 750 وات استفاده کرد.
جهت برش فلزات آلومینیوم، برنج و مس می بایست از دستگاه ها 1000 وات یا بیشتر بهره گرفت در دستگاه های لیزر فایبر مهم ترین قسمت دستگاه، سورس لیزر آن می باشد که کیفیت برش، طول عمر دستگاه و میزان ضخامت برش به این قطعه وابسته است.

دستگاه برش فلزات فایبر RT1325

جمعا 2 رای و میانگین رضایت مشتریان 52 پاسخ
  • مدیریت وب‌سایت روتک
   مدیریت وب‌سایت روتک گفته:

   لطفا جهت دریافت قیمت محصولات با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید ؛ تلفن : 44208989-021

   پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.