دانلود طرح لیزر – جلد کتاب

 

دانلود طرح لیزر - جلد کتاب

دانلود طرح لیزر – جلد کتاب

کاربرد طرح برش لیزری جلد کتاب

کتاب بهترین دوست و همراه انسان و حاوی اندیشه ها وآثار خلاقیت های ذهنی انسان ها می باشد که برای حفظ نگهداری این آثار می توان جلدهای زیبا و مناسبی را بسازیم و به عنوان پوششی ماندگار جهت نگهداری بهتر کتاب استفاده کنیم .

جلد کتاب، لباس کتاب به حساب می آید با طراحی و ساخت جلدهای زیبا و متنوع به محیط و فضای کتابخانه می توان زیبای خاصی بخشید و می توان از مطالعه کردن لذت برد.
با حک کردن جملات زیبا و الهام بخش و یا جمله های تقدیمی به روی جلد کتاب می توان هدیه بسیار مناسبی را ایجاد کرد و با این هدیه های زیبا می توان دوستان و اطرافیان خود را به کتاب خواندن نیز تشویق کنیم تا فرهنگ کتاب خوانی در کشورمان به سمت و سوق بهتری هدایت شود.

چه متریال هایی برای ساخت جلد کتاب مناسب می باشد؟

چوب و نمد و چرم و پارچه برای ساخت جلدهای کتاب با انواع طرح ها مناسب می باشد که با استفاده از این متریال ها می توان جلدهای زیبا و متنوعی بسازیم و در بازار عرضه کنیم تا همگی بتوانیم از کتاب هایمان که با ارزشترین میراث فرهنگیمان هستند حفاظت و مراقبت بنمایم.

با چه دستگاه های لیزری میتوان طرح برش لیزری جلد کتاب را حک و برش داد؟

دستگاه لیزر سایز 90*130-100 وات و دستگاه لیزر 60 در 90 برای حک و برش متریال های غیر فلزات برای ساخت جلدهای کتاب بسیار مناسب می باشد .
برای ساخت جلدها با طراحی کردن طرح موردنظر توسط نرم افزارهای جلد کتاب را طراحی کرده وبا فرستادن طرح به روی دستگاه های لیزر می توان کار حک و برش انجام داد.
شما نیز می توانید با دانلود این طرح لیزر و استفاده از طرح های زیبا در صفحه طرح دستگاه لیزر به وسیله دستگاه برش لیزری چوب، جلد کتاب های زیبای را بوجود آورید.

 

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود طرح لیزر – جلد کتاب
جمعا 5 رای و میانگین رضایت مشتریان 4.4

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.