دانلود طرح لیزری مبل

دانلود طرح لیزری مبل

دانلود طرح لیزری مبل

 

طرح لیزر مبل

دکوراسیون و چیدمان در زیبایی و هماهنگی محیط بسیار مهم می باشد. در منزل یا محیط کار می توانید لوازم مختلفی از جمله میز و مبل استفاده کنید.
در محیط های بیرونی مثل فضای باز خانه ها از مبل های راحتی می توانید استفاده کنید. جنس این مبل ها متفاوت تر بوده و سبک تر هستند.
اگر برای محیط های زندگی خود به دنبال خرید مبل هستید می توانیم این پیشنهاد را به شما بدهیم که با خرید دستگاه لیزر co2 بتوانید مبل مورد نظر خود را بسازید.

 

کاربردهای ساخت مبل با دستگاه لیزر

دانلود طرح لیزری مبل

شما می توانید با داشتن دستگاه های لیزر و ایجاد یک کارگاه، طرح های مختلف مبل را روی چوب برش داده به وسیله دستگاه برش لیزری، کسب و کار خودتان را راه بیاندازید.

از این طریق می توانید هم طرح های مختف مبل را ساخته و بفروش برسانید و هم مشتریان می توانند طرح های مورد سلیقه خود را سفارش دهند.
از مزیت های این نوع سفارشی سازی می توان به صرفه جویی در وقت و در نهایت به دست آوردن کالای صد در صد مورد نظر خود نام برد.

 

دانلود طرح لیزر مبل

همان طور که در تصویر نیز مشاهده می کنید در اینجا یک مبل راحتی چوبی را می بینید که می توانید در منزل خود یا در فضاهای باز حیاط منزل استفاده کرد.
با دانلود رایگان طرح لیزر که فایل آن در انتهای صفحه قرار داده شده است و ارسال فایل به دستگاه سی ان سی ، بعد از اعمال تنظیمات می توانید چوب را برش داده و در نهایت قطعه های مختف مبل را به وسیله دستگاه لیزر بسازید .

بعد از برش لازم است تکه های مختلف را مانند شکل زیر به وسیله پیچ بهم متصل کنید تا مبل خود را در نهایت داشته باشید.

دانلود طرح لیزری مبل

دانلود طرح لیزری مبل

جهت دانلود طرح لیزر روی آیکن دانلود فایل کلیک کنید.

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود طرح لیزری مبل
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 3

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.