دانلود طرح برش لیزری جدول مندلیف

دانلود طرح برش لیزری جدول مندلیف

دانلود طرح برش لیزری جدول مندلیف

 

تهیه ساخت جدول مندلیف با دستگاه حکاکی وبرش لیزری

 

اگر شما به علم شیمی و مواد علاقه دارید حتما به وجود یک جدول مندلیف نیاز خواهید داشت. برای معلمان شیمی در کلاس درس خود حتما به جدول مندلیف برای تفهمیم بهتر مطالب به دانش اموزان خود نیاز  پیدا می کنید، برای دانش آموزان علاقه مند به جدول مندلیف و دانش آموزانی که برای کنکور در حال مطالعه هستند وجود یک جدول مندلیف برایشان ضروری است.

 

جدول مندلیف به شکل های مختلف در بازار موجود است، در این صفحه برای شما یک طرح لیزر جدول مندلیف قرار داده ایم. اگر دوست دارید یک جدول زیبا و بسیار متفاوت و خلاق داشته باشید، با دستگاه برش لیزری می توانید  یک جدول مندلیف متفاوت ایجاد کنید.

 

چگونگی ساخت جدول مندلیف با دستگاه برش لیزری:

تنها کافیست طرح لیزر جدول مندلیف در انتهای این صفحه را دانلود کرده و به دستگاه لیزر خود بفرستید و با اععال تنظیمات مربوطه و انتخاب متریال مورد نظر خود شروع به برش و حکاکی طرح لیزر بنمایید.

 

با چه متریال هایی می توان جدول مندلیف تهیه کرد؟

دستگاه لیزر 60 در 90 و انواع دستگاه های لیزر در کار با متریال ها محدودیت متفاوتی ندارند، می توانید برای ساخت جدول مندلیف از متریال های گوناگونی مانند پلکسی و چوب استفاده کرد.

 

 

با خرید دستگاه لیزر co2 و با وجود بهترین دستگاه لیزر می توانید طرح های خلاقانه را مانند جدول مندلیف تهیه نمایید، تنها کافیست به صفحه طرح لیزر  سایت روتک مراجعه نمایید و صدها طرح لیزر را به رایگان دانلود نمایید.

 

 

جدول تناوبی عنصرهای شیمیایی، نمایش جدولی عنصرهای شیمیایی بر پایهٔ عدد اتمی، آرایش الکترونی و ویژگی‌های شیمیایی آن‌ها است. ترتیب جایگیری عنصرها در این جدول از عدد اتمی (شمار پروتون‌های) کمتر به سوی عدد اتمی بالاتر است. شکل استاندارد این جدول ۱۸ × ۷ است؛ عنصرهای اصلی در بالا و دو ردیف کوچکتر از عنصرها در پایین جای دارد.

منبع: ویکی پدیا

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود طرح برش لیزری جدول مندلیف
جمعا 2 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.