دانلود طرح برای برش لیزر – گوشواره 12

دانلود طرح برای برش لیزر - گوشواره 12

دانلود طرح برای برش لیزر – گوشواره 12

دانلود فایل DFX طرح لیزر

ساخت گوشواره با دستگاه لیزر:

ساخت گوشواره و انواع زیورآلات با دستگاه لیزر 100 وات ایده بسیار تازه و جالبی است که اخیرا مورد استقبال زیادی قرار گرفته است، تهیه گوشواره با دستگاه برش لیزری این امکان را به شما می دهد که هم در هزینه و هم در زمان خود صرفه جویی کنید و همچنین می توانید هر طرح گوشواره ای که دلخواه باشد را به آسانی در دستگاه لیزر تهیه کنید.

 

متریال هایی که می توان در ساخت طرح برش لیزری گوشواره استفاده کرد:

• چوب
• پلکسی
• استیل

محدودیتی در استفاده از متریال در دستگاه لیزر 60 در 90 نخواهید داشت تنها کافیست تنظیمات سرعت و توان مربوط به هر نوع متریال را درست انجام دهید تا بسته به طرح خود برش یا حکاکی تمیزی داشته باشید.

برای اینکه ایده های مختلفی برای ساخت گوشواره بگیرید کافیست در اینترنت سرچ کنید تا طرح های مختلفی از گوشواره را مشاهده نمایید همچنین می توانید در صفحه طرح دستگاه لیزر سایت روتک، طرح لیزر انواع مختلف گوشواره را دانلود نمایید و در صورت نیاز استفاده نمایید.

زیورآلات و مخصوصا گوشواره می توانند جز هدایایی باشد که در مناسبت های مختلف مانند روز مادر، روز دختر، تولد ها و سالگردهای ازدواج به عزیزان خود هدیه بدهید.
یکی از مواردی که یک هدیه را ماندگار می کند، ساخت هدیه به دست خود شماست، وقتی شما هدیه را خودتان بسازید و برای آن وقت صرف کنید حتما ارزش آن را چند برابر خواهید کرد. با خرید دستگاه لیزر co2 می توانید هر طرحی از گوشواره را تهیه نمایید.
می توانید طرح ماه تولد، طرح اسم عزیرانتان و هزاران طرح مختف را با دستگاه برش و حکاکی لیزر تهیه نمایید.

در این صفحه برایتان یک طرح لیزر گوشواره طرح قطره با نقش گل قرار داده ایم، جهت دانلود رایگان فایل طرح برش لیزری روی آیکن دانلود فایل کلیک کنید.

دانلود طرح برای برش لیزر – گوشواره 12
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.