دانلود رایگان طرح برش لیزری – گوزن 2

عکس و تصویر طرح برش لیزری - گوزن 2اگر امروزه در حوزه وسایل دکوری در بازار جستجو کنید، خواهید دید که وسیله های جذاب و زیبایی برای انتخاب وجود دارند. از انواع محصولات صنایع دستی گرفته تا وسایل زینتی ، تابلوهای زیبا، کاردستی های خلاقانه و … .

 

در نتیجه شما گزینه های زیادی برای انتخاب دارید و می توانید با توجه به نیاز خود و شرایط محیط مد نظرتان، یک وسیله دکوری زیبا و کارآمد انتخاب کنید. ما امروز برای شما یک پیشنهاد داریم و آن این است که می توانید با طرح های برش و حکاکی لیزری و استفاده از دستگاه برش لیزری چوب، نمونه های بسیار زیبا و خلاقانه ایجاد کنید.

 

بزرگترین مزیت این کار این است که می توانید با توجه به محیطی که مد نظر دارید، طرح متناسب با آن را انتخاب کنید و در این انتخاب محدودیتی ندارید. به عنوان مثال می توانید برای اتاق خواب طرح های متناسب با آن و همچنین برای پذیرایی منزل خودتان از طرح های تزئینی زیبا در اندازه های متفاوت استفاده کنید.

 

کاربردهای طرح لیزر گوزن :

طرحی که در این صفحه برای دانلود قرار داده ایم، طرح یک گوزن می باشد. بهتر است بدانید که گوزن نماد وقار، طول عمر و رهبری است، به همین دلیل می تواند در مکان های مختلفی استفاده شود.

اگر شما این طرح را روی پلکسی گلس برش دهید قادر خواهید بود تا با ترکیب آن با منبع نور، یک چراغ شب خواب زیبا برای اتاق خواب بسازید.

اگر این طرح را روی چوب برش دهید، می شود از سایزهای بزرگ آن به عنوان تابلوهای چوبی استفاده کنید.

اگر در سایزهای کوچکتر برش دهید می توانید از آن به عنوان وسایل تزئینی کوچک مانند جاسوئیچی، اسباب بازی برای کودکان و … استفاده کنید. همچنین می توانید با برش این طرح در تکه های کوچکتر، از آن یک پازل چوبی زیبا بسازید.

 

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان طرح برش لیزری – گوزن 2
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.