دانلود رایگان طرح برش لیزری قفسه دیواری

عکس و تصویر طرح برش لیزری - قفسه دیواری

 

طرح برش لیزری قفسه چیست؟

درگذشته به روی دیوار، طاقچه و یا قفسه هایی درست می‌کردند و وسیله های دکوری و آینه و شمعدان را به روی آن قرار می دادند.
در زمان حال طرح های مختلف برای دکوراسیون منزل طراحی می شود که می توان از طرح های جدیدی برای دکور منزل استفاده کنید.
طرح قاب دیواری هم یکی از مدل های جدید هست که برای دکوراسیون منزل از آن استفاده می شود و با توجه به سلیقه افراد در طرح ها و سایز های مختلف طراحی می شود.
قفسه های مختلف با اشکال متفاوتی در بازار جهت استفاده در منزل و دکوراسیون منازل وجود دارد. از انواع این قفسه ها می توان قفسه هایی به عنوان نگهداری کتاب ها و وسایل تزپینی و دکوری نام برد.

کاربردهایی که طرح لیزر قفسه می تواند داشته باشد، چیست؟

قاب های دیوار با قرار گرفتن کنار هم یک تابلو زیبای به روی دیوار ایجاد می کنند که می توانید با طرح قاب های خالی به روی دیوار دکوری زیبایی داشته باشید.
برای ایجاد یک فضای رومانتیک از شمع های زیبا و مختلفی در فضای مختلف منزل استفاده می شود می توانید این شمع ها را داخل این قفسه هایی که به شکل قاب هستند، استفاده کنید و زیبایی شمع ها و محیط را دو چندان کنید.
گل و گیاه به فضای منزل و محیط کار آرامش خاصی را منتقل می کند می توانید قاب های دیواری را تهیه کنید و با نصب آن به روی دیوار گلدان های زیبای به روی آن قرار دهید و لذت ببرید.
آثار هنری یک هنرمند با ارزش می باشد برای نمایش دادن آثارهنری مانند مجسمه می توانید از قاب های دیوار استفاده کنید هم از آثار زیبا لذت ببرید و هم به خوبی از آن ها مراقبت کنید.
برای تهیه قفسه های مختلف می توانید از متریال های چوب و پلکسی در رنگ های مختلفی استفاده کنید و قاب های دیواری زیبای را تهیه کنید و دکور زیبای را به نمایش بگذارید.

با چه دستگاهی می توان قفسه را تهیه کرد؟

با داشتن انواع دستگاه های لیزر می توانید به راحتی و به زیبایی قفسه های زیبایی بسازید، دستگاه لیزر در ساخت این نوع قفسه ها محدودیت ندارد، می توانید با دریافت مشاوره و تماس با متخصصین روتک اقدام به خرید دستگاه لیزر co2 نمایید تا بهترین دستگاه لیزر را جهت سخت قفسه ها و طاقچه های دکوری برای دکوراسیون محیط های مختلف را داشته باشید.

برای تهیه قاب های دیواری می توانید از دستگاه 90*130 -100 وات و دستگاه  CNC سایز250*130 اسپیندل 3 کیلو وات استفاده کنید.

 

اگر شما هم علاقه به داشتن قفسه های مختلف و ساخت آن ها با دستگاه لیزر 60 در 90 را دارید می توانید با کلیک روی آیکن دانلود فایل طرح لیزر قفسه را رایگان دانلود نمایید.

دانلود فایل DFX طرح لیزر

دانلود رایگان طرح برش لیزری قفسه دیواری
جمعا 1 رای و میانگین رضایت مشتریان 5

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.