,

خرید دستگاه لیزر فایبر

این روزها سوالات بسیاری درباره خرید دستگاه های برش لیزری برای مشتریان این محصول پیش می آید. پاسخ های مختلفی برای جوابگویی به سوالات برای خرید مطمئن تر وجود دارد.

دستگاه لیزر فایبر چیست؟

دستگاه فایبر شامل تکنولوژی هست که می تونه مواد ها رو برش بده معمولا برای برنامه های تولید صنعتی استفاده میشه. اما بیشتر برای مدرسه ها، کسب و کارهای کوچیک و سرگرمی ها مورد استفاده قرار می گیره. با توجه به دقت بسیار بالای این دستگاه و اقتصادی بودن و طول عمر زیاد کم کم داره جای خودش رو به دستگاه yag و cnc میده.

نکاتی برای خرید دستگاه لیزر فایبر

کارکرد دستگاه لیزر فایبر چیست؟

دستگاه فایبر برای برش فلزات با دقت بالا به طور حرفه ای، مثلا فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، آهن، برنج، آلومینیوم همچنین برای برش ورق فلزی، تولید سوئیچ الکتریکی و لوکوموتیو مهندسی، هوا و فضا، ماشین آلات غذا، مهندسی و غیره مورد استفاده قرار می گیره.

مواد

۳۰۰w

۵۰۰w

۷۵۰w

۱۰۰۰w

۲۰۰۰w

فولاد ضد زنگ

۲mm

۳mm

۴mm

۴mm

۶mm

فولاد کربن

۳mm

۶mm

۸mm

۱۰mm

۲۰mm

طریقه انتخاب بهترین دستگاه فایبر چیست؟

اول باید مواد اولیه ای که قراره ازش استفاده بشه و سایز اون ها رو بدونید اگر نمی دونید متریالی که می خواید ازش استفاده کنید قابل پردازش با دستگاه فایبر هست یا نه می تونید از مشاوران شرکت ROTEC کمک بگیرید.

در مرحله دوم باید بدونید که حداکثر ضخامت برش چه قدر هست به این دلیل که تا یک مقدار معین ضخامت قدرت برش دارد.

در اخر شما به هر اندازه که برای خرید دستگاه برش لیزری هزینه پرداخت کنید به علت متفاوت بودن قیمت ها بر حسب کیفیت نتیجه های متفاوت می گیرید. به عنوان مثال اگرقصد خرید سورس لیزر که در حالت نرمال میتونه برای ۱۰۰۰۰۰ ساعت کار کنه  داشته باشید پس بنابراین باید  هزینه کارکردش رو پرداخت کنید.

نکاتی برای خرید دستگاه لیزر فایبر

دستگاه لیزر فایبر رو از کجا خریداری کنیم؟

شما می تونید برای خرید دستگاه های فایبر به شماره تماس شرکت مراجعه کرده و با تماس با کارشناسان ما از اطلاعات دقیق تر و قیمت ها با خبر شوید.

خرید دستگاه لیزر فایبر
به این مطلب امتیاز دهید

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.