تیوب لیزر رسی 100 وات

تیوب لیزر رسی ۱۰۰ وات

تیوب لیزر رسی مدل ۱۰۰ وات W4

تیوب لیزر مدل W4 به هدف افزایش قدرت و سرعت در برش و حکاکی طراحی و در نوامبر ۲۰۱۲ ساخته شده این مدل دارای استاندارد جهانی بوده و در کلاس سخت افزارهای نیمه رسانا و دیودهای نوری و گسیل القایی قرار می گیرد. براساس مقاومت داخلی و طول تیوب دستگاه لیزر ولتاژی برابر ۲۴ کیلو ولت و جریانی در حدود ۲۸ میلی آمپر برای روشن کردن این تیوپ لیزر مورد نیاز است.

خروجی این تیوب لیزر در شرایط محیطی با دمای ۲ تا ۴۰ درجه سانتی گراد و رطوبت ۱۰ تا ۶۰ درصد در شرایط ایده آل قرار می گیرد.حجم آب در گردش برای خنک نگه داشتن جداره داخلی بین ۳ تا ۵ لیتر در دقیقه در دمای ۱۰ تا ۴۰ درجه سانتی گراد می باشد.

جریان نامی تیوب دستگاه لیزر ۳۰ میلی آمپر بوده و در صورت استفاده از جریان پایین تر از ۲۶ میلی آمپر عمر تیوب لیزر حدود ۱۰٫۰۰۰ ساعت خواهد بود و در صورت استفاده از جریان بالا قسمت منفی یا خروجی تیوب لیزر به رنگ قهوه ای مایل به زرد تغییر رنگ خواهد داد.

این نوع تیوب لیزر در کارکرد در جریان زیر ۴ میلی آمپر می تواند با فرکانس در حدود ۲۰ کیلو هرتز کار کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تیوب لیزر با روتک تماس بگیرید.

2 پاسخ
  • مدیریت وب‌سایت روتک
   مدیریت وب‌سایت روتک گفته:

   هر کارخانه سازنده تیوب جهت تیوب لیزر طول عمر را برحسب ساعت مشخص می کند برای مثال طول عمر تیوب لیزر رسی (Reci) که از طرف خود کارخانه سازنده اعلام می شود ۰۰۰/۱۰ ساعت می باشد. که با مراجعه به سایت هر کارخانه جداول مربوط به عمر تیوب لیزر را می توان مشاهده کرد.

   پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تیوب لیزر رسی ۱۰۰ وات
۵ (۱۰۰%) ۱ رای