آینه دستگاه لیزر

آینه دستگاه لیزر

 

 

آینه دستگاه لیزر

 

آینه دستگاه لیزر در واقع انتقال دهنده هایی با تلفات پایین می باشند که از آنجایی که خروجی لیزر می بایست در تمامی نقاط میز کار اعمال شود به آن ها نیاز است. از این رو از آینه هایی فلزی و سیلیکونی آبکاری شده استفاده می شود که بین آینه لیزر با زاویه 45 درجه نسبت به تابش و بازتابش قرار می گیرند و پرتو را به میزان 90 درجه منتقل می کنند. آینه دستگاه لیزر در بازار با پوشش های دی الکتریک و فلزی موجود می باشند.

آینه دستگاه لیزر سیلیکونی

 

این نوع آینه لیزر را می توان به عنوان بهترین نوع آینه دستگاه لیزر انتخاب کرد. زیرا مهمترین نکته در آینه لیزر درصد بازتاب نور می باشد که آینه لیزر سیلیکونی بیشترین میزان بازتاب را دارا می باشد.

هر آنچه که از میزان بازتاب آینه لیزر کاسته شود مجبور به افزایش توان تیوب لیزر و پاور دستگاه لیزر هستیم.

از معایب آینه لیزر سیلیکونی می توان به آسیب پذیری آن اشاره کرد که در صورت رها شدن از دست اپراتور احتمال شکستن آن وجود دارد.

قیمت آینه دستگاه لیزر

برای اطلاع از قیمت آینه لیزر می توانید با همکاران ما در شرکت روتک تماس حاصل فرمایید.

📞44208989📞

آینه لیزر

5 (100%) 3 رای6 پاسخ
  • مدیریت وب‌سایت روتک
   مدیریت وب‌سایت روتک گفته:

   در حال حاضر دو نوع آینه دستگاه لیزر در بازار موجود است که بر اساس جنس آنها به دو نوع تقسیم میشوند . آینه دستگاه لیزر سیلیکونی و آینه لیزر فلزی . آینه لیزر سیلیکونی دارای بازتاب بیشتر به نسبت آینه لیزر فلزی است که از نظر ارزش هم ، قیمت آینه لیزر سیلیکونی بیشتر از قیمت آینه لیزر فلزی است.

   پاسخ
  • مدیریت وب‌سایت روتک
   مدیریت وب‌سایت روتک گفته:

   آینه دستگاه لیزر جزء قطعات مصرفی در دستگاه لیزر محسوب نمی شود و بسته به شرایط نگهداری دستگاه توسط اپراتور متغیر است در صورتی که آینه دستگاه ها در انتهای هر روز کاری کاملا تمیز می شود می توان عمری تقریبا سه ساله را از آینه لیزر انتظار داشت.

   پاسخ
  • مدیریت وب‌سایت روتک
   مدیریت وب‌سایت روتک گفته:

   عمر آینه لیزر وابسته است به نحوه نگهداری از این قطعه و می توان گفت اگر پس از هر شیفت کاری آینه های لیزر به طور کامل تمیز شوند طول عمری چهار ساله را می توان انتظار داشت.

   پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.