فیلم دستگاه حکاکی و برش لیزری

 • دستگاه لیزر برش چرم

  دستگاه لیزر برش چرم به جهت برش و حکاکی بر روی چرم و پارچه کاربرد دارد. از این دستگاه لیزر می توان به مقاصد مختلفی مانند برش چرم طبیعی و مصنوعی، تولید برچسب های چرمی برای لباس ها، صنعت کفاشی، حکاکی بر روی دگمه های شیک و انواع جین و ... استفاده کرد. در این ویدیو می توانید نحوه کار کردن دستگاه را به وضوح مشاهده نمایید.

 • دستگاه لیزر غیر فلزات

  دستگاه لیزر غیر فلزات از جمله دستگاه های لیزری است که کاربرد فراوانی دارد و با تیوب لیزر CO2 کار می کنند. این دستگاه لیزر برای برش پلکسی، چوب، لاستیک، چرم و پارچه، کاغذ و مقوا و ... مورد استفاده قرار می گیرد. در این ویدیو می توانید طرز کار یکی از دستگاه های شرکت روتک را ملاحظه بفرمایید.

 • دستگاه حکاکی و برش لیزری بر روی پلکسی

  یکی از کاربردهای دستگاه لیزر برای برش پلکسی است که با نام های دیگری مانند طلق و آکریلیک نیز شناخته شده است. همان طور که می دانید به خاطر اهمیت زیاد پلکسی در صنایع مختلف، برش و حکاکی آن نیز بسیار مهم است.

 • حکاکی دستگاه لیزرCO2 بر روی اجسام مدور (روتاری)

  دستگاه روتاری به منظور حکاکی رو اجسام طراحی شده است با استفاده از این دستگاه شما می توانید در زوایای مختلفی کار را قطعه مورد نظر اجرا کنید. البته در بسیاری از صنایع از این سیستم برای برش کاری نیز استفاده می گردد. دستگاه روتاری از نوع مدور قابلیت کار با اجسامی را دارد که حول محوریت استوانه‏ای قابلیت حرکت دارند ولی روتاری از نوع سه نظام دار می تواند اجسام نا متقارن را نیز برش دهد یا حکاکی کند. بسیاری از صنایع شیشه کاری  ، بطری سازی و صنایع دستی از این دستگاه استفاده می کنند.

 • دستگاه لیزر سایز 90*130 جهت برش پارچه

  یکی از کاربردهای دستگاه لیزر، همان طور که در ویدیو بالا می بینید، برش پارچه می باشد. دستگاه لیزر 1390 یکی از پرکاربردترین دستگاه های لیزر است که به جهت برش پارچه نیز مورد استفاده قرار می گیرد و این امکان را به شما می دهد که برشی سریع و دقیق طبق الگوی مورد نظر داشته باشید.

 • دستگاه حکاکی و برش لیزر روتک سایز 180*130

  دستگاه لیزر 130*180 به منظور افزایش بهره وری در برش ورق کامل آکرولیک ( پلکسی ) طراحی شده است. میز کار این دستگاه به اندازه سایز کامل ورق بوده و می تواند اشکال را به اندازه بزرگ را برش یا حکاکی کند. این دستگاه لیزر بیشتر به منظور کار تابلو سازی مورد استفاده قرار گرفته و مزیت نسبی بیشتری نسبت به سایز 130*90 ندارد از نظر توان تیوب لیزر نیز میتواند با مدل های 80؛ 100 و 130 وات مورد استفاده قرار گیرد.