دستگاه لیزر RT1325

دستگاه لیزر RT1325

دستگاه لیزر

سایز 250*130

 

شاید در نگاه اول از دید فنی و در مقایسه با سایزهای کوچکتر نبود درب روی دستگاه برای بیننده ای که اولین بار است با این ماشین قدرتمند رو به رو می شود کمی عجیب به نظر برسد ولی عدم وجود موانع و وجود میز کاری وسیع حاکی از دستگاهی قدرتمند و بی حد و مرز است که در بررسی اولیه شکل ظاهری، کاملا گویای طراحی صنعتی این ماشین می باشد.

نکات قابل توجه در طراحی  بدنه دستگاه ، عدم وجود شفت محور طولی بر روی میز کار ، وجود چرخ های کمکی جهت ورود و خروج قطعه کار ، قابلیت قرارگیری در بین دستگاهها در خطوط تولید و استفاده از پوشش رنگ کاملا صنعتی و بدون نقص می باشد.

RT1325 را می توان با سه توان 130-100-80 وات مورد استفاده قرار داد، مکنده های دوبل و قوی این دستگاه هرگونه دود و آلودگی را از محیط برش جدا می کند، وجود کشوهای زیر میز کار تخلیه برش های ریز و ضایعات را به راحتی ممکن می سازد.

طراحی حرفه ای و قدرتمند این ماشین را برای برش کاری و حکاکی روی اجسامی با جنس چوب ، MDF ، پلکسی، چرم، پارچه ،PVC ، متال استایل شیشه و مواردی از این قبیل سازگار می باشد.

در مورد برتری های این دستگاه نسبت به مدل های مشابه می توان وجود سیم روغن کاری اتوماتیک ، لیزر پوینتر قرمز روی هد دستگاه ، استفاده از پاورهای تغذیه جداگانه ، فیلتر باد، محافظ فشار آب و مین برد با حافظه جانبی بالا و پانل رنگی و Live در هنگام کار اشاره نمود.

به ما امتیاز دهید: 
امتیاز: 3.8 (5 رای)

سوالات شما

با سلام قيمت دستگاه rt1325 با تیوب 100 و یا 80 با تشکر

لطفا جهت دریافت قیمت محصولات با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید تلفن: 44208989-021

قیمت دستگاه ۲۵۰×۱۳۰ با پول نقد و شرایطی

باسلام. لطفا جهت دریافت قیمت محصولات با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید تلفن: 44208989-021