دستگاه لیزر RT1318

دستگاه لیزر RT1318

دستگاه لیزر

سایز 180*130

دستگاه لیزر 180*130 شاید در نگاه اول از دید فنی و در مقایسه با سایزهای کوچکتر نبود درب روی این دستگاه برای بیننده ای که اولین بار است با این ماشین قدرتمند رو به رو می شود کمی عجیب به نظر برسد ولی عدم وجود موانع و وجود میز کاری وسیع حاکی از دستگاهی قدرتمند و بی حد و مرز است که در بررسی اولیه شکل ظاهری، کاملا گویای طراحی صنعتی این ماشین می باشد.

نکات قابل توجه در طراحی  بدنه این دستگاه لیزر، عدم وجود شفت محور طولی بر روی میز کار، وجود چرخ های کمکی جهت ورود و خروج قطعه کار ، قابلیت قرارگیری در بین دستگاهها در خطوط تولید و استفاده از پوشش رنگ کاملا صنعتی و بدون نقص می باشد.

دستگاه لیزر RT1318 را می توان با سه توان 130-100-80 وات مورد استفاده قرار داد، مکنده های دوبل و قوی این دستگاه هرگونه دود و آلودگی را از محیط برش جدا می کند، وجود کشوهای زیر میز کار تخلیه برش های ریز و ضایعات را به راحتی ممکن می سازد.

طراحی حرفه ای و قدرتمند این دستگاه لیزر را برای برش کاری و حکاکی روی اجسامی با جنس چوب ، MDF ، پلکسی، چرم، پارچه ،PVC ، متال استایل شیشه و مواردی از این قبیل سازگار می باشد.

در مورد برتری های این دستگاه لیزر نسبت به مدل های مشابه می توان وجود سیم روغن کاری اتوماتیک ، لیزر پوینتر قرمز روی هد دستگاه ، استفاده از پاورهای تغذیه جداگانه ، فیلتر باد، محافظ فشار آب و مین برد با حافظه جانبی بالا و پانل رنگی و Live در هنگام کار اشاره نمود.

به ما امتیاز دهید: 
امتیاز: 4.2 (5 رای)

سوالات شما